Patronaty TVP Kultura

marzyc-znaczy-tworzyc-jubileusz-40lecia-teatru-powszechnego-im-jana-kochanowskiego-w-radomiu

Marzyć znaczy tworzyć… / Jubileusz 40-lecia Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Premierą musicalu „Człowiek z La Manchy” w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu świętować będzie jubileusz 40-lecia.

9-festiwal-oper-barokowych

9. Festiwal Oper Barokowych

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w 9. edycji Festiwalu Oper Barokowych. W tym roku Festiwal będzie dedykowany muzyce francuskiego baroku. Festiwal będzie trwał od 5 listopada do 3 grudnia 2017 roku.

madziarskie-trio-auera-zagra-w-polsce

Madziarskie Trio Auera zagra w Polsce

Już 22 i 23 września odbędą się koncerty Trio Auera w Warszawie oraz Bydgoszczy. Występy organizowane są w ramach Roku Kultury Węgierskiej w Polsce.

wrzesien-w-centrum-sztuki-tanca-20172019-w-warszawie

Wrzesień w Centrum Sztuki Tańca 2017-2019 w Warszawie

18 września odbyła się inauguracja projektu Centrum Sztuki Tańca, który przez 3 najbliższe lata działać będzie pod dachem Domu Kultury KADR. Kolejne wydarzenia odbywać się będą w każdy poniedziałek oraz wyjątkowo we wtorek, 26 września. Bilety dostępne są na stronie DK Kadr.

xiii-aukcja-charytatywna-ziarno-sztuki-ogrod-nadziei

XIII Aukcja Charytatywna ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI

18 października, przestrzeń Muzeum Narodowego wypełni kilkadziesiąt obrazów, które będą gościły w jego murach tylko przez kilka dni – a wszystko z okazji XIII Aukcji Charytatywnej ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI.

montaz-film-festiwal-bez-montazu-nie-ma-kina

MONTAŻ FILM FESTIWAL – BEZ MONTAŻU NIE MA KINA

W dniach 13-14 października odbędzie się w Łodzi MONTAŻ FILM FESTIWAL – jedyne w Polsce wydarzenie filmowe w całości poświęcone sztuce montażu oraz postprodukcji filmowej.

wegierskie-lwy-judy-w-przemyslu

„Węgierskie Lwy Judy” w Przemyślu

Już od 26 września w Przemyślu będzie można oglądać kolejną odsłonę wystawy „Węgierskie Lwy Judy”. Ekspozycja powstała dzięki współpracy Żydowskiego Muzeum Galicja i Węgierskiego Instytutu Kultury.

POLECAMY NA VOD

Dezerterzy, Renata Przemyk

Informacje kulturalne, 12.04.2017

FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE