Patronaty TVP Kultura

11-miedzynarodowy-festiwal-artystow-ulicy-ulicznicy-w-gliwicach

11. Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicy ULICZNICY w Gliwicach

Warsztaty cyrkowe, akrobatyka, a także widowiskowe spektakle, to okazja do chwili zapomnienia, spontanicznej zabawy z artystami zarówno znanymi, jak i tymi, mamy szansę dopiero odkryć.

festiwal-leszno-barok-plus-2017

Festiwal Leszno Barok Plus 2017

Marco Beasley, Vision String Quartet, Orkiestra Kameralna Ferenca Liszta – to największe gwiazdy tegorocznej edycji festiwalu Leszno Barok Plus.

wychodzac-od-dzialania-choreografia-marii-stoklosy

Wychodząc od działania. Choreografia Marii Stokłosy

Projekt zakłada stworzenie czterdziestu performansów dla różnej publiczności, w różnych miejscach w Warszawie - galeriach, muzeach i teatrach. Punktem wyjścia spektakli jest rozwijanie praktyki improwizacyjnej choreografki

13-miedzynarodowy-festiwal-jazz-w-ruinach

13. Międzynarodowy Festiwal Jazz w Ruinach

Jazz w Ruinach, festiwal młodych, wschodzących gwiazdach, łączący kolejne obszary sztuki, rusza po raz trzynasty. Jak zwykle na początku sierpnia w Ruinach Teatru Victoria w Gliwicach.

40-dni-muzyki-karola-szymanowskiego-zakopane-22-lipca-4-sierpnia-2017

40. Dni Muzyki Karola Szymanowskiego Zakopane, 22 lipca - 4 sierpnia 2017

W sobotę 22 lipca rozpoczyna się w Zakopanem jubileuszowy festiwal poświęcony Karolowi Szymanowskiemu - największemu kompozytorowi polskiemu I połowy XX w. Inaugurację uświetni występ Meccore String Quartet.

polskie-davos

POLSKIE DAVOS

W sobotę 15 lipca Towarzystwo Muzyczne im. Karola Szymanowskiego zaprasza na kolejne wydarzenia związane z obchodami jubileuszu 40 - lecia swojej działalności. Wydarzenia te, przygotowane we współpracy z Muzeum Tatrzańskim, są częścią Tatrzańskich Muzealiów 2017.

konteksty-festiwal-przekraczajacy-granice-sztuki

KONTEKSTY – festiwal przekraczający granice sztuki

Ponad 40 artystów z całego świata, działania perfomatywne, realizacje dźwiękowe, instalacje, projekcje i wystawy. Tak zapowiada się 7. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Efemerycznej KONTESKTY

POLECAMY NA VOD

Dezerterzy, Renata Przemyk

Informacje kulturalne, 12.04.2017

FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE