konferencja-programowa-instytutu-muzyki-i-tanca

Konferencja programowa Instytutu Muzyki i Tańca

14 listopada o godz. 11:00 przy ul. A. Fredry 8 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa dotycząca programów i projektów Instytutu Muzyki i Tańca na 2019 rok.

Tematyka konferencji:

• Aktywności i plany IMiT w działaniach na rzecz środowiska muzycznego i tanecznego (m.in.: utworzenie Archiwum Muzyki Polskiej oraz Narodowego Archiwum Tańca i Kolekcji Nagrań Muzyki Polskiej, rozpoczęcie stałej współpracy informacyjnej z TVP Kultura)

• Przedstawienie działań i środków finansowych MKiDN skierowanych poprzez IMiT do środowiska muzyki i tańca (budżet na 2019 r. prawie 31 milionów)

• Prezentacja wybranych projektów Instytutu (m.in.: ogłoszenie programów własnych, wydanie „Vademecum Artysty”, otwarcie przy Instytucie Pracowni Edukacji i Psychologii Muzyki, ogłoszenie Ogólnopolskiego Konkursu Perły Tańca, tworzenie „Polskiej Kroniki Tańca”)

W konferencji udział wezmą:

Wanda Zwinogrodzka, Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Maxymilian Bylicki, Dyrektor Instytutu Muzyki i Tańca Aleksandra Dziurosz, Zastępca Dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca Barbara Schabowska, Dyrektor TVP Kultura

Rejestracja gości oraz informacje: promocja @ imit.org.pl

VOD

The Smashing Pumpkins – Oceania Live at NYC

Videofan, Zygmunt Rytka


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE